Jsem ve třetím kole SONB
Pro Energy "FeeX" McKee

Pařmenka Vol.1 ///2.díl Esemeska

15. května 2011 v 1:14 | Energy McKee |  Psaná tvorba
Ták přináším vám další díl Pařmenky :-)))) Enjoy :-)))
Takže…Celej můj život je něco na způsob Da Vinciho Kódu.Ani já jsem pořádně nevěděla kdo je můj přítel a kdo ne.Nevěděla jsem komu věřit,na koho se obrátit když jsem potřebovala pomoc.Prostě jedna celá hádanka..Určitě už jsem se zmínila že jsem pařmenka.Což je podstata mýho příběhu.Všechno začalo jednoho rána.
Ležela jsem na posteli ve svém bytečku.Byla sobota nebylo kam pospíchat.Právě naopak , aspoň jsem se mohla vyspat z menší kocoviny .Ale nedalo mi to a už 5:20 jsem vstala.Prošla jsem ložnicí,rychle přešla kuchyň a šup do obývaku k televizi .Zapnula jsem jí a bezmyšlenkovitě přepínala kanály až na Óčko.To ještě jede v 5 hodin Party Ride?Mno nic aspoň poslechnu něco dobrého.Super…..Takže Duck Sauce,Diddy a Dirty Money….No ty woe!Zařvu jelikož tohle se nedá poslouchat.Vypnu telku zapnu si rádio kde mi už krásně zvučí Tiesto.Zamířím do koupelny, přitom posunu volume na rádio pěkně vysoko aby to bylo slyšet až na chodbu.A jestli si přijde ta stará rašple (majitelka bytu) stěžovat na hluk tak ať si políbí.Jestli chce aby se jí někdo přizpůsoboval tak ať si koupí tarif od Vodafone ale já nic takovýho dělat nebudu.Takže jsem v koupelně.Všechno kompletně přeházené.Tak nic jen kouknu do zrcadla.Víte co je zajímavé.Že tužka na oči vždycky skončí na uchu stíny někde na krku a řasenka je všude jen ne na těch očích.Takže beru odličovač a vatu a du si to nádheru smejt.Musím jelikož dneska jdu k Monice (tátova holka) abychom něco zamixovali.Takže ten hnus fialovej je smytej.Mám ještě dost času.Vzhledem k tomu že je 6:11 a mám tam být v 9:30 mám docela čas.
Tak jdu se oblíknout.Džíny,tílko,mikina,sandály,drdol na hlavě a jdu ven.Vyrazím ze dveří.A hned na mě hučí na stará rašple.Nahodím přátelský výraz (přesto že bych jí nejradši rozbila tu její nevymáchanou hubu) "Dobré ráno paní Haslová" ….(to přímení zní jak hašlerka) "Zdravím tě táňo"..řekla tím výrazem že mi chce zase něco vyčíst "Už jsem ti mnohokrát říkala abys si nepouštěla tolik nahlas toho Axwella" (Ona nerozezná Axwella od Tiesta?!) Tak..opět nahodím klidný výraz "Pardon ale už jsem vám říkala že rozvíjím svůj DJskej talent abych mohla platit nájem".Odkráčím směrem hlavní východ a jdu do večerky naproti.. "Čauves Andy" pozdravím prodavače Andreye. Určitě se mě bude ptát kde jsem byla pařit. "Ahoj Táni , kde jsi byla včera tancovat ? (co říkám ) "Mno byla jsem v SaSaZu"….Radši mi dej makovec a nevyptávej se. "Jo jasně tady máš".Dám mu na pult desetikačku , otočim se a zmizim zpátky domu.Akorát se stihnu najíst,nějak více zkulturnit a honem na autobus.
Opět se to neobejde bez čučivých pohledů spolujezdců nárážek na to jak sem zase zkalená a bůhvíco ještě.Najdu si místečko hooodně vzadu usadím se a čekám až dojedu na konečnou na Novou Ves.
Kujá…Koho to vidím?!V uličce se žene nějaká osoba.Poslední kolekce od Gucciho (né že bych tu módu sledovala) jen potvrzuje že je to Iveta.Ta pipka jedna hnusná zazobaná…Naštěstí si mne nevšimla.Sedla si na ten svůj zazobanej zadek a začala poslouchat ty zazobanský brnkačky .Já sem vytáhla z tašky sluchátka od Pioneera (kvalita musí být) zapojim do mobilu a poslouchám Laidbacka Luka.Samozřejmě to pustím trochu nahlas tak že si toho všimla tak hnusná pipka Iveta.Koukne se směrem ke mně a už si to kráčí k mýmu sedadlu aby mě určitě mohla zkritizovat. "Čau Tánio,zase posloucháš ty svoje hitovky?" ….Grr….Mám chuť jí něco udělat a to rychle..Fuu…No ták …Dobře uklidním se a nějak hustě jí odpálkuju…. "Radši se starej o sebe…Tvoje >hitovky< hrajou jen na fesťácích pro cytliví puberťáky"…Ha….Viděla sem jak ukrutně přemýšlí co by mi na to řekla…Rozhovor pokračoval tak že se mě zeptala kolik stály ty moje >huuustý< sluchátka…Když jsem jí na to odpověděla že stáli asi tolik jako její kabelka od Armaniho.Zapchechovala a ráčila se odebrat ze sektoru Z do sektoru A.Ááá…Nová Ves….Ooká takže vystoupila jsem a namířila jsem si to k moniky baráku .Ještě vytáhnu mobil a prozvoním ji…Mezitím kdy mačkám čudlíky na mým hátécéčku (který mimochodem nesnáším) šlápnu do hovna J….A mám zrovna mám Adidasky .No nic…Super takže zvoním…
Už slyším Moniku jak de po schodech…Uh??Otvírá mi cizí ženská…Počkat je mi nějaká povědomá.."Ahoj,Ty budeš Tánia viď??Já se jmenuji Lucka" .Podá mi rukuj ovšem já místo slušného pozdravení a podání ruky a na ní ukážu prstem a s otevřenou hubou bučím:Laydee Jane???Vy ste Laydee Jane???Mno musím uznat že jsem Lucí trochu vyvedla z míry.Naštěstí jsme se pak obě probrali a stačila říct že laydee jane fakt je a že přišla Monice poradit s novým setem.To mi řekněte jak někdo kdo hraje výhradně trance může radit se setem technařce. No nic jdeme tedy nahoru.Ve dveřích mě hned pozdraví Monča obvázaná kabely od mixáku,sluchátek a bůhvíčeho ještě jak nějaká mumie.
"Ahoj Mony , koukám trochu zmatek co "?.....Když jsem to dořekla hodila na mě takovej výraz jako když právě přeprala rundu Bodygárdů."Jo to teda zmatek je, tak prosimtě nečum a koukej si připravit vybavení"!...Radši teda jdu si zapnout MacBooka zapojit mixák a vůbec všechno tka jaksi připravit.Jelikož pokud naštve Moniku tak to není prča."Tak všechno připravený můžu ti pustit ten set"? Skoro zakričím na kabely omotanou Monču."jo jasně, tady Lucka si to taky poslechne".Super…Přinesu další židli.Tááák…Lucka sedí Monika sedí (přesto že ještě jeden kabílek jí za uchem visí). "Takže…Mám pro vás menší set je to taková směs Tech-housu ke konci je to trochu DubStep" ... Lucka s Monikou kývnou jako že dobrý ať to pustím.Pouštím…Co to ?!?!Blik cvak… Padl proud ??? "Co se děje???" ….Lucka se ozve jako první "Asi vyhodili pojistky , jdu se podívat" ……Super..Jak jsem na Lejdý chtěla udělat dojem a on vypadne proud.Aspoň kouknu na Facebook na mobilu.A heleme se…Jedna nová esemeska od Angel..CoOo???Přečetla jsem si tu zprávu aspoň 20 krát ale pořád jsem to moc nepochopila …No sami se podívejte co mi bylo napsáno:
Tanio...Tomas ma problem, neví co se děje
co nejdriv prijed ke me domu.Angel
___________________________________________________________________________________________
Tááák druhý díl máme za sebou...A nechybí naše otázečky
Jak se ti líbil 2. díl ???
Myslíš že vypadlej proud a divná esemeska mají spolu souvislost???
Co myslíš že bude /těšíš se na 3 díl???

Tak kritizujte komentujte....Jo a ještě omlouvám se za menší vulgaritu.Ale víte...Proč to změkčovat když to bylo takhle :-))))
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cristie StupidSatan Cristie StupidSatan | Web | 16. května 2011 v 14:28 | Reagovat

Hmm..myslím celkem fajn ;)
Možná ano..
Nevím jsem zvědavá co je to za problém :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama